Hakkımızda

Yaklaşık elli yıl önce İstanbul Eminönü’nde eski adı ile Yağ İskelesi’nde bakliyat işletmesiyle işe başlayan dedem merhum Yavuz Kadıoğlu 1981 yılında İstanbul Mısır Çarşısı’ndaki baharat ve kuruyemiş sektöründe ikinci merkezini kurmuştur. 2004 yılından itibaren BahÇe markası altında kurumsallaşarak 2012’de vefatına kadar yoluna devam etmiştir. Dedemin bıraktığı yerden, babası da dedem gibi İstanbul’un çok eski esnafı olan Dış Ticaret ve Lojistik mezunu aynı zamanda meslektaşım olan ortağımla devam ediyoruz.

Elbette daha önce markamızı duymadınız ancak, Horeka (hotel-restaurant-bar) kanalında markamızın değerini, hizmet kalitemizi ve güvenimizi ispatlamamızın ardından, sanal ortamda da nihai tüketici sizler ile sektörün en güçlü kuruluşlarından biri haline gelmek amacındayız.

Kurulduğu günden bu yana ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesini sürekli artırarak, pazardaki yerini sağlamlaştıran, baharat, çerez, kuru meyve ve diğer ürünlerde BahÇe‘ yi aranılan marka haline getiren BahÇe Horeka Gıda ve San. Tic. A.Ş., sanal ortamda da, benimsediği kalite anlayışı ile kısa sürede bu başarıyı tekrarlayacaktır.

Kısacası felsefemizle, tazelik, kalite, lojistik ve hizmet gibi pazarlama gerekliliklerini yerine getirdiğimiz gerçeğinin altını çiziyoruz.

Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden asla ödün vermeyen markamız, AND uluslararası belgelendirme hizmetleri tarafından almış olduğu İSO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, IFS (International Food Standard) ve BRC (British Retail Consortium’s StandarD) belgeleri ile de rekabet gücünü sektörde perçinlemiştir.

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu

Bizim önceliğimiz, müşterilerimizin memnuniyeti. Müşterilerimize BahÇe markası güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, taze ve sağlıklı bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında Teslim

Önceliğimiz kalite ve tazelik olduğu kadar teslimatta bizim için o kadar önemlidir. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

İade Kolaylığı

Müşterilerimize 7 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.

Her zaman fikirlerinize ve önerilerinize karşı açık ekibimiz her durumda iletişime geçebileceğiniz hizmet noktalarıdır.

Sertifikalarımız